• Ново
Terra & Sky Womensенски плус големина Атлетизмот Пресврт предниот дел
zoom_in

Terra & Sky Womensенски плус големина Атлетизмот Пресврт предниот дел

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Без разлика дали трчате со грешки, грабнувате бранч со пријателите или само легнувате дома на топол ден, овој врв на атлетизмот од Terra & Sky ќе ве одржи пријатно. Направено е од мека и лесна ткаенина со дрес на дрес и има изопачен фронт со дијагонален цвест за шик, асиметричен профил. Деколте со ребра на екипажот го комплетира врвот без ракави, кој е достапен во разновидни бои и работи добро во активни и обични ситуации. Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Terra & Sky Women's Plus Athleisure Twist Front Top : 52% полиестер, 48% рајон. Плус-големина на врвот. Фабрична измислица во Jerseyерси. Опуштено вклопување. Извиткан фронт со дијагонален цвест. Без ракави. Деколте на екипажот со ребра. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо.

Им се допаѓа и на купувачите..