• Ново
Моси дабово момче за боди со каросерија за риболов 3-пакувања, големини 0 3- месеци
zoom_in

Моси дабово момче за боди со каросерија за риболов 3-пакувања, големини 0 3- месеци

DEN 127.68

Износ
check Во продавницата.

Оди риба! Овој сет на едно парче лази од Моси Оук се супер меки, ултра-забавни и доаѓаат во удобен три пакувања за да можете лесно да ги изградите неговите основни гардероба. Дизајнот со едно парче е совршен за играње, дремење или поставување со неговите омилени панталони за тотална облека. Прави сензационален подарок за туширање. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три полавници. Fit : Опремена. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер; Затворање на сноп со поголема позиција за брзо промена на пелена. Ракави : кратки ракави; Проширувачки лап -рамења за лесно вклучување и исклучување. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко чувство; контрастна трим; графички однапред. Бебе момче 3-пакувачки риболов лази од Моси Оук.

Им се допаѓа и на купувачите..