• Ново
Едноставно тенок женски слабеење на залепеност на глам со едно парче обвивка за капење
zoom_in

Едноставно тенок женски слабеење на залепеност на глам со едно парче обвивка за капење

DEN 543.84

Износ
check Во продавницата.

Glam Up ова лето со оваа ретро-фабулузна едно парче костим за капење од едноставно тенок. Одликувајќи се со збир на тресење на страните и драфтиран фронт што обезбедува одредена контрола на стомакот за да ги истакне вашите кривини, ова obe-парче обезбедува ласкаво вклопување за да ве натера да изгледате тенок и трим ова лето. Овој костим за капење е целосно наредена да ве одржува пријатно додека сте сончаат, прскаат наоколу во базенот или шетате по плажата. Збир на меки чаши и прилагодлив вратен врат го комплетираат костимот за капење, кој е достапен во разновидни стилови. Едноставно тенок женски слабеење на глам обвивка со едно парче костим за капење : 80% најлон, 20% спандекс. Едно парче костим за капење. Сеопфатна печатена шема. Целосно наредени. Странично тресење и драфтиран фронт за вклопување во слабеење. Контрола на стомакот. Меки чаши. Прилагодлив вратен врат. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладен, нежен циклус, не бели, суво, не се исуши.

Им се допаѓа и на купувачите..