• Ново
Thumbrintz Chevron Monogram reg, сина
zoom_in

Thumbrintz Chevron Monogram reg, сина

DEN 6323.04

Износ
check Во продавницата.

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Chevron Monogram reg, сина : убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во сина, сива и бела боја за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.

Им се допаѓа и на купувачите..