• Ново
Верник на дневен весник смела летна фраза типографија графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност
zoom_in

Верник на дневен весник смела летна фраза типографија графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 791.84

Износ
check Во продавницата.

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметничките дела се однесуваат на ретро, ​​живописно, смело. Дизајн од студиото Лулусимон. Кујна, трпезарија, бар или оставата, чајната кујна . Текстот вклучува : Дневен пијалок Верник.

Им се допаѓа и на купувачите..