• Ново
Кора од елени од бреза Сликање на бело дрво
zoom_in

Кора од елени од бреза Сликање на бело дрво

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Печатење на ликовни уметности УВ со мастило на бела стока на Woodartwork од Аманда Гринвудвуд парчиња се избрани со фини занаетчии за печатење на печатени животни од Мармонт Хил и Инсекти Уметнички отпечатоци, од Аманда Гринвуд : ликовна уметност УВ мастило од бело дрво од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Уметнички дела од Аманда Гринвуд. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Им се допаѓа и на купувачите..