• Ново
Лугз ПРОМЕНА Ii Оксфорд Патики
zoom_in

Лугз ПРОМЕНА Ii Оксфорд Патики

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Кога е ова кул, тркалањето со удари е премногу лесно. Совршен За секојдневно носење, Женскиот Мраз II се одликува со јасен горен и проѕирен надворешен ѓон за пила. Додавање спортски стил на вашиот секојдневен изглед-овие патики испорачуваат таму каде што ви треба најмногу. Амортизирана Влошка за дополнителна удобност. Синтетичка Кожа Горниот. Назабени Работ Единствен. Затворање со врвки за прилагодливо, сигурно вклопување, со сопствени дупки и класичен хардвер Лугз. Поставата За Дишење. Поместена јака за удобно вклопување.

Им се допаѓа и на купувачите..