• Ново
Авиа Женска Мешана Плетена Патика
zoom_in

Авиа Женска Мешана Плетена Патика

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Удобност Удобност Удобност! Овие женски АВИА плете тренери испорача! Одликувајќи се со инженерски плетен горен дел за пријатно чувство и систем за врзување за сигурно вклопување, овие тренери се подеднакво совршени за тренинг, прошетка или секојдневна облека. Ултра лесниот надворешен ѓон ЕВА само го подобрува удобното чувство на овие женски патики. Материјал : Вештачки горен и надворешен ѓон. Грижа : избришете ја чистата. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : Чипка нагоре. Карактеристики : Инженерски плетен горен дел; јака слична на чорап ; ева среден ѓон и надворешен ѓон. Авиа Плете Тренер Патики За Жени.

Им се допаѓа и на купувачите..