• Ново
Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2015-Тојота Сиена
zoom_in

Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2015-Тојота Сиена

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони И Други Возила, Ние Нудиме Нов Стандарден Ретровизор На Вратата За Напојување Од Страната На Возачот, Со Загреано Стакло, Меморија, Предупредување За Слепа Точка и Трепкач, Без Стакло За Автоматско Затемнување, Боја што Одговара. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Огледало на Вратата. Тоа Одговара На Вашиот 2015-2017 Тојота Сиена. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Се Вклопува 2015-2017 Тојота Сиена Со Загреан Стакло, Меморија, Слепа Точка Алармирање и Трепкач, Без Автоматско Затемнување Стакло, Боја За Да Одговара . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Им се допаѓа и на купувачите..