• Ново
Бринли Ко.
zoom_in

Бринли Ко.

DEN 950.24

Износ
check Во продавницата.

Преземете ја сезоната во класични чизми за возење од страна на Brinley Co. Овие чизми со широкопојасен телес имаат врвни кожни кожени и нагласени шахти каде што вампите се зголемуваат повисоко во предниот дел. Дополнувањето на стапалата со жито од дрво и малите блок потпетици ги одржуваат нозете суви и заштитени, а класичните тркалезни прсти го завршуваат дизајнот на овие разноврсни чизми за есен. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 16 1/2 инчи. Обем на теле : 17 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..