• Ново
Онисес Бренд Бебе И Мало Момче Цврсто Вклопуваат Памучни Пижами Без Нозе
zoom_in

Онисес Бренд Бебе И Мало Момче Цврсто Вклопуваат Памучни Пижами Без Нозе

DEN 241.76

Износ
check Во продавницата.

Нашите Брендови цврсто вклопуваат едноделни памучни пижами се меки и безбедни, совршени за спиење или лежење! НИЕ користиме СТАНДАРД 100 ОД Оеко-Тексертификација на производи тестирани во независна лабораторија против листа на повеќе од 400 штетни материи, вклучително и ПФАС. Овој пакет за бебиња вклучува три пара ПЈ во бела и зелена боја со кучешка уметност. Онисес Бренд Бебе И Мало Момче Цврсто Вклопуваат Памучни Пижами, 3-Пакет (3 Месеци - 5Т). Вклучува три пара цврсти памучни пижами со едно парче. Карактеристики цврсто вклопување за безбедно спиење цела ноќ. Предниот патент овозможува брзи иy промени во средината на ноќта. Зелена, бела и сина боја шема со ленти и кучиња уметност. Направено со мека памучна ткаенина што дише што вашето малечко ќе ја обожава. Оеко-Текс Сертификациски Број : СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС #19.ХИН.83624 хоенштајн htti www.оеко - /стандардно100. Ткаенина : 100% памучно ребро. Машинско перење / сушење. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..