• Ново
Универзален печат за пораки, доверлива, претходно заинтересирана една боја, црвена, 2-пакет
zoom_in

Универзален печат за пораки, доверлива, претходно заинтересирана една боја, црвена, 2-пакет

DEN 160.00

Износ
check Во продавницата.

Јасни, чист впечаток испорачан од микропорозната површина на мастило. Зафатот со мек допир обезбедува печат без напор. Флип-отворениот капак спречува случајни хаос. Универзален печат за пораки, доверлива, претходно заинтересирана една боја, црвена : Добијте ја вашата порака со јасен, чист впечаток. Микропорозната површина на мастило обезбедува јасност. Зафатот со мек допир обезбедува печат без напор. Флип-отворениот капак спречува случајни хаос. Трае илјадници впечатоци. Тип на печат : порака. Порака (и) : Доверливо. Типови на мастило : Пред-заинтересирани. Ширина на впечаток : 1 11/16 ". Број на модел : .

Им се допаѓа и на купувачите..