• Ново
Швајцарскиот Медисон Пјер 19. Единствена, Метална Рамка, Отворена Полица, Мијалник За Суета Во Бањата
zoom_in

Швајцарскиот Медисон Пјер 19. Единствена, Метална Рамка, Отворена Полица, Мијалник За Суета Во Бањата

DEN 5259.20

Износ
check Во продавницата.

Храбар и минималистички дизајнот на суетата Пјер додава елегантен изглед на секоја бања. Металната рамка и стаклените полици создаваат отворен поглед што овозможува појава на проширена инсталација. Елементи за заштеда на простор во дизајнерското снабдување зголемена површина за складирање при доделување модерен стилизиран состав. Издржлива црна метална рамка. Вклучува керамички слив со висок сјај. 1 Година Ограничена Гаранција Вклучени.

Им се допаѓа и на купувачите..