• Ново
Ексклузивна Домашна Лоза 1 Шипка За Завеси И Завршен Сет, Мат Црна, Прилагодлива 36 -72
zoom_in

Ексклузивна Домашна Лоза 1 Шипка За Завеси И Завршен Сет, Мат Црна, Прилагодлива 36 -72

DEN 959.84

Износ
check Во продавницата.

Ексклузивната Шипка За Завеси На Прозорецот За Домашна Лоза и Финалниот Комплет нуди романтичен изглед за вашиот декор на прозорецот. 1 " дијаметар железо прилагодлив прачка со мат црна завршница ќе одговараат на различни големини на прозорци, завеси панели и завеси со различни врвови. Лозата мат црна завеса прачка и финалниот сет нуди романтичен стил и цветни дизајн со врежан изглед лоза смола сфера форма завршува. Карактеристики две (2) гравирани железо сфера 2.5" дијаметар завршува. 1 "железна прачка наменета за мали и средни прозорци, се прилагодува од 36" до 72", способни за поддршка на потешки ткаенини до 25 килограми. Комплетот вклучува : прачка, две (2) завршни работи, две (2) фиксни држачи за проекција на длабочина од 3,5 инчи, хардвер за монтирање и упатства за инсталација. Лесна нега : избришете ја со сува крпа; избегнувајте средства за чистење во домаќинството и груби абразиви.

Им се допаѓа и на купувачите..