• Ново
Дизајн Шума полна со паднати лисја во есен покрај реката 'езерото Хаус платно wallидна уметност печатење
zoom_in

Дизајн Шума полна со паднати лисја во есен покрај реката 'езерото Хаус платно wallидна уметност печатење

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Оваа извонредна езерска куќа платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа wallидна уметност на платно од портокалово езеро е отпечатена со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Езерото куќа. - Предмет : пејзажи, фотографија. - Боја : портокалова ,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Им се допаѓа и на купувачите..