• Ново
Единствени поволни цени на помлад лак, го врзуваат копчето Питер Пан јака надолу од шифон кошула
zoom_in

Единствени поволни цени на помлад лак, го врзуваат копчето Питер Пан јака надолу од шифон кошула

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Јака на Питер Пан и контрастна вратоврска во боја, обезбедуваат елегантна завршница за оваа кошула на копчето. Уживајте во опуштен стил со оваа кошула со копче за лак. Се одликува со детали за детали на предниот дел, оваа бела блуза на Питер Пан е симпатична и слатка. Ажурирана гардероба, оваа симпатична кошула има јака од питер-тава за лак за она што е сигурно дека е омилен за работа или игра. Добијте свеж изглед облечена во оваа кошула и спарете ја со фармерки или здолниште. Повод : Датум, работа, канцеларија, училиште, одмор, викенд, секојдневно носење, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи XS. (Висина : 5'7 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 24 3/8 инчи, колк : 33 7/8 инчи, тежина : 100 фунти) мерење (во инчи) Меѓународна големина градите Girth - Girth girth - Ширина на рамото вкупна должина - 35 3/8 31 1/2 - 13 1/4 25 5/8s - 37 3/8 33 1/2 - 13 3/4 26м 39 3/8 35 3/8 - 14 1/4 - - 26 3/8 L - 42 1/2 38 5/8 - 15 26 3/4xl - 45 5/8 41 3/4 - 15 5/8 - 27 1/8 Уникатни поволни цени Junуниор, избришан лак, Питер Пан, копче за јака надолу од шифонска кошула 100 % Полиестер. Увезен. Питер тав јака. Краток ракав за капа.

Им се допаѓа и на купувачите..