• Ново
Копче за волумен на гордоста на мебелот за гордоста, затегната врзана кожа за складирање на кожа, крем бела
zoom_in

Копче за волумен на гордоста на мебелот за гордоста, затегната врзана кожа за складирање на кожа, крем бела

DEN 1759.84

Износ
check Во продавницата.

Овој отоман за складирање ги обезбедува класичните најважни работи за подобрување на амбиентот и функционалноста на вашиот дом и простор. Оваа модерна, кафеава подножје се одликува со тапацир од кожа од кожа и перничиња. Отворен капак со шарки за да се открие простран внатрешен простор за складирање на предмети, така што Османлијата помага да се задржи вашата соба да изгледа уредно. Со својот црн или кафеав тапацир и копче за копче, Отоман додава убавина кога се користи пред троседот на местото на масата за кафе или во подножјето на креветот. Мебел на гордоста на САД. ОМ-1109 тапациран материјал : кожна кожа. Материјал за рамки : цврсто дрво. Скриената област за складирање продолжува да изгледа уредно. Перномиран врв обезбедува мекост и удобност ,. Капаци на шарки. Крем бел.

Им се допаѓа и на купувачите..