• Ново
Цимерите Кети Дејвис создаваат животна цветна понуда од кора и лепено гигантски wallидни решенија
zoom_in

Цимерите Кети Дејвис создаваат животна цветна понуда од кора и лепено гигантски wallидни решенија

DEN 326.24

Износ
check Во продавницата.

Оставете траен впечаток на wallидот со Кети Дејвис, создадете животна цветна цитат гигантски wallидни декорации од цимери декор. Прекрасен декор што инспирира, овој сет на wallидови обезбедува wallsидови со еден вид изглед што е загарантиран за да се потенцира секоја просторија! Одликувајќи се со три wallидни решенија кои се соберат за да го формираат понудата "Создадете живот што го сакате " Опкружен со светло обоени флорали, овие официјално лиценцирани налепници на wallидот на Кети Дејвис им даваат убавина и значење на wallsидовите одеднаш. Користете за да акцент на која било спална соба, дневна соба, канцеларија и многу повеќе. Погледнат во неколку минути со нашата иновативна технологија за кора и стап. Едноставно излупете ја секоја налепница на wallидот од поддршката и нанесете на која било рамна површина по ваш избор. Отстранлив, репозициониран и еднократно, уживајте во украсувањето додека ги одржувате wallsидовите целосно безбедни. Најдобро од сè, wallsидовите остануваат лепливи остатоци кога се украсуваат со цимери на wallидови. Донесете го овој безвременски дизајн на вашиот wallиден декор денес! Цимерите Кети Дејвис создаваат животна цветна цитат од кора и стап за џинови на wallидови : кора и стап. Отстранлив. Повторна. Без леплив остаток. Лесно е да се обеси. Совршено и за изнајмувачите и за сопствениците на домови. Опсег на големината на декорацијата : 5,7 "W x 3" H до 19 "W x 16" H.

Им се допаѓа и на купувачите..