• Ново
Единствени поволни цени, женски разнишан а-линија само-вратоврска против вратот шифон бохо цветен фустан
zoom_in

Единствени поволни цени, женски разнишан а-линија само-вратоврска против вратот шифон бохо цветен фустан

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Проток и сладок, овој мини-печатен мини има важен врат и здолниште на фланси. Незгодното деколте со само-вратоврска и шушкава полите носи романтичен фрун на оваа шифонска мини-форма, моделирана во мотив за исклучителни цвеќиња. Моделот носи во големина xs. (Висина : 5'9 ", Градите : 31 4/5 инчи, половината : 23 1/5 инчи, колк : 36 3/5 инчи, должина на рамото : 16 1/5 инчи, тежина : 124,5 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите - Girth на половината - Ширина на рамото - Вкупна должина на должина - 35 7/8 25 5/8 13 1/4 34 7/8s 37 3/4 27 1 /2 13 3/4 35 3/8m - 39 3/4 29 1/2 14 1/4 36 L 42 7/8 32 5 /8 15 36 5/8xl- - 46 1/8 - -35 7/8 15 5/8 37 1/4 Мерење должина е од рамо до дно. Единствени поволни цени за женски а-линиски само-вратот на вратот шифон Бохо Флорална фустан бел S 94% полиестер, 6% спандекс. Увезен. Цветна шема. Само -вратоврска против вратот. Долги ракави. Разгален полите. А-линија. Мини должина. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи во големина XS (висина : 5'9 ", Градите : 31 4/5 инчи, половината : 23 1/5 инчи, колк : 36 3/5 инчи, должина на рамото : 16 1/5 инчи, тежина : 124,5 lbs).

Им се допаѓа и на купувачите..