• Ново
Опашка светло компатибилна со 2009 година- Левиот возач на Toyota Tacoma со сијалица
zoom_in

Опашка светло компатибилна со 2009 година- Левиот возач на Toyota Tacoma со сијалица

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

PRODUCT SPECIFICSBulbs Included : With bulb(s) Bulb Type : LEDLens Color : Clear Lens Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Other Part Number : 8156004160 Parts Link Number : TO2800177 Interchange Part Number : 8156004160, TO2800177 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from Компоненти со највисок квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Левотоота2009-2015 Tacoma OE Број : 8156004160 Број на делови : TO2800177. Број на размена на дел : 8156004160, TO2800177. Одговара Изберете : 2009-2015 Toyota Tacoma 2008 Toyota Tacoma Double Cab Long Bed и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..