• Ново
Уникатни договори кауч модерни дијаманти форма квадратни украсни капаци за фрлање перници, 18 18
zoom_in

Уникатни договори кауч модерни дијаманти форма квадратни украсни капаци за фрлање перници, 18 18

DEN 191.84

Износ
check Во продавницата.

Изработена од 100% висококвалитетна полиестерска ткаенина, оваа уникатна покривка за декоративно фрлање перници има боја на камила, форма на квадрат, форма на форма на дијаманти. Висококвалитетна нишка за шиење и невидлив дизајн за затворање на патент, кој ви овозможува лесно да го одвоите и да го измиете капакот. Мека и удобна, перници за фрлање перници не само што ја украсуваат вашата соба за да додадете допир на текстура, туку и промовираат стилска атмосфера. Совршени декоративни капаци за перница и софа за вашата дневна соба, спална соба, игротека, канцеларија, домашна куќа, кафуле, автомобили, итн. Ве молиме, проверете дали перниците одговараат на вашата перница пред да купите и да дозволите мала разлика во бојата, поради варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленост на светло во студиото. Машината што може да се пее на ладно одделно, само нежен циклус, суво суво на ниско. Те молам, не бели. Единствени поговори 2 пакувања геометриски декоративни фрлања за фрлање перници 18 "x 18" изработени од полиестерска ткаенина фрлаат перничиња. 18 "x 18". Современ стил. Совршено е да се додаде на кој било тросед, кревет, столче за замав, автомобил, итн. Вклучува сет од 2 случаи на фрлање перници, перница не е вклучена. Миење на рака или машина за миење ладно. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Им се допаѓа и на купувачите..