• Ново
Pyle - PSL - Amp Rack Mount Linear напојување AC DC со тркалачки тркала
zoom_in

Pyle - PSL - Amp Rack Mount Linear напојување AC DC со тркалачки тркала

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Напојување со електрична енергија совршено за дома, продавница и хобист 19 "решетката за монтирање на решетката Вградена вентилатор за ладење на вентилатор Влез : 115 V AC, 60 Hz, Излез : 13.8 V DC 60 AMP Constant/ 65 Amp Surge Powers 12 V DC уреди како што се мобилни телефони, CB радија, скенери, радија на шунка, системи за автоматско поврзување, итн. Заземјен AC приклучок за напојување со тешки решетки за монтирање на димензии на топлина : 13.31 "(л) x 19" (W) x 6.93 "(H) Димензии на артикалот : 13.31" x 19,00 "x 6.93" Тежина на артикалот : 53.26 bs.

Им се допаѓа и на купувачите..