• Ново
Обединети ткајачи Драхма Патрас Традиционална медалјонска област килим, сребро, 7'10 7'10
zoom_in

Обединети ткајачи Драхма Патрас Традиционална медалјонска област килим, сребро, 7'10 7'10

DEN 1672.64

Износ
check Во продавницата.

Овој килим на Royaly Grand Area е безвременско парче за додавање на вашиот дизајн на ентериер. Овој класичен килим е исполнет со нијанси на џет-црно и сребро. Користејќи сложена гранична дизајн и голем медалјон во средина, ова покритие на подот ќе биде највисокиот момент на вашата соба dã al © Cor. Овој машински килим има дизајн и е отпорен на дамки и избледени за вашите потреби за живот. Дизајнер Ориентален изглед и чувство со убави мулти бои. Дебелиот куп со тешка тежина е врежан со рака за да се изнесат деталите за нејзината шик шема. Машина ткаена од олефин за издржливост и лесна грижа. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Им се допаѓа и на купувачите..