• Ново
Патрола за прегледување на Патрол
zoom_in

Патрола за прегледување на Патрол

DEN 777.12

Износ
check Во продавницата.

Внимавајте на опасноста со Патрол Патрол Патрол! Гледајте Чејс, земете го лифтот до врвот на погледот на патролата PAW и користете го вистинскиот работен перископ за да ја пребарувате околината за опасност. Погледот на изгледот е игралиште за имагинацијата на вашето дете, бидејќи тие рекреираат неверојатни сцени од ТВ-шоуто Никелодеон! Кога е забележана опасност, трката за спасување со удирање на значката за патрола на шепа за да го звучи алармот! Испратете ја потера по обвивката околу слајдот и директно во неговиот теренец. Ниту една работа не е преголема и ниту едно кученце не е премалку и сега можете да го зачувате денот со неверојатната игра на Патрол Патрол! Во темнината на ноќта, во светлината на денот, патролата на шепата ќе му служи на Авантуристичкиот Залив! Патрола за патрола на PAW.

Им се допаѓа и на купувачите..