• Ново
Плочи за вечера со темна чаша Мери Мери, 8CT
zoom_in

Плочи за вечера со темна чаша Мери Мери, 8CT

DEN 975.84

Износ
check Во продавницата.

Овие големи стилски плочи, во прекрасна боја на темна врева со сјајна граница на златна фолија, им даваат на гостите многу простор за задоволување на порциите. Направено од висококвалитетна картичка со врвен сјај. Ги отпечати двете страни. Детали за златна фолија. Пакет од 8. пакет од 8.

Им се допаѓа и на купувачите..