• Ново
Mens Black No Show Shows, + бонус пакет
zoom_in

Mens Black No Show Shows, + бонус пакет

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Останете удобно цел ден со овие чорапи без шоу за мажи во Ханес. Тие имаат амортизирано дно на стапалото за подобрена поддршка. Црните чорапи со не-шоу се исто така машини што се перат за лесна нега. Тие имаат траен сив ѓон и се направени со напредна технологија за заштита на мирис. Бонусниот пакет вклучува 15 пара. Чорапи за црно-шоу за мажи во Ханес, 12 + 3 бонус пакет : црни перничиња без шоу чорапи со траен сив ѓон. Меко дно на стапалото за целиот ден удобност. 12 + 3 бонус пакет. Машина за перење. Стил 190/v15b. Технологија на напредна заштита на мирисот Fresh IQ. Направено во САД.

Им се допаѓа и на купувачите..