• Ново
Гроздобер ретромиум врамен печатење
zoom_in

Гроздобер ретромиум врамен печатење

DEN 736.00

Износ
check Во продавницата.

Гроздобер Redpremium врамена печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојно матка и квалитет. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат Giclee Prient Print Plexiglass Beveled Matt Board Board Double Matte Board Framed Print. Премиум Двоен Мет. Подготвени да висат.

Им се допаѓа и на купувачите..