• Ново
Времето и времето за време на патиките на жените - широка ширина
zoom_in

Времето и времето за време на патиките на жените - широка ширина

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Ставете малку пип во вашиот чекор со времето и патиштата на Tru на Tru на Tru со кои се прикажани зачудувачки грб за безбедно вклопување и табани за меморија за пена за удобно целодневно носење. Достапно во асортиман на бои за да ги надополни вашите обични денови. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработено горно и надворешно. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање; детали за чипка. Карактеристики на удобност : Скокајте назад за безбедно вклопување; табани за меморија од пена. Искористете ги патиките за жени за жени од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..