• Ново
Манор Риџ Традиционален таупе микрофибер, полиестерски листови, кралица
zoom_in

Манор Риџ Традиционален таупе микрофибер, полиестерски листови, кралица

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Крајната мешавина на изработка и елеганција, нашите постелнина се дизајнирани да ви понудат уникатно и софистицирано искуство за спиење. Светло за допир, ладна и исклучителна сила на која може да сметате, нашите комплети за листови ве уверуваат одличен ноќен сон. Микрофибер го отвора патот за иднина на фини постелнина користејќи ја најновата технологија. Се користи во сите индустрии и растејќи во популарност, микрофибер продолжува да станува силна и посигурна секоја година. Лизгајте се во мирен дремка со овој пријатна и мека-мека микрофибер листови. Сетот вклучува : (1) вграден лист, (1) рамен лист, (2) перници. Димензии : кралица : 1 рамен (92 "x 102") 1 вграден (60 "x 80") и 2 стандардни перници (20 "x 30"). Хипоалергичен : дише, хипоалергичен и двојно четкан микрофибер предиво обезбедуваат отпорност од грини од прашина и други алергени, одлични за оние склони кон алергии или астма! Однесувајте се во право со нашите листови со микрофибер.

Им се допаѓа и на купувачите..