• Ново
Воздушни свињи мото -френзи трик велосипед ch a, црвено
zoom_in

Воздушни свињи мото -френзи трик велосипед ch a, црвено

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Air Hogs Moto Frenzy Crenzy Bike CH A е далечински управувач мотор со уникатен механизам за летање со тркала што го одржува исправено. Овој мотоцикл ќе обезбеди часови забава. Вклучува еден трик велосипед, еден контролер, еден прстен на оган и инструкциски лист. Моторцикл со далечински управувач. Механизмот на летање на тркалото го одржува исправено. Вклучува еден трик велосипед, еден контролер и еден пожарникар. Упатство за инструкции. За возраст од 8 и повеќе години.

Им се допаѓа и на купувачите..