• Ново
Аеропостале машко руно пижами панталони, големини S-XL, машки пижами
zoom_in

Аеропостале машко руно пижами панталони, големини S-XL, машки пижами

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Машката руно ПЈ Пант на Aeropostale е совршен додаток на вашата колекција на Loungewear и одличен подарок за секој во вашиот живот. Екстремно удобно руно, со стилски карирани отпечатоци, овие се пантолоните што ви недостасуваа. Цврст џакард еластичен.

Им се допаѓа и на купувачите..