• Ново
Благородна куќа Фулен манго дрвени стебла, сет од 2, природно
zoom_in

Благородна куќа Фулен манго дрвени стебла, сет од 2, природно

DEN 1263.68

Износ
check Во продавницата.

Донесете смела естетика во вашиот дом што ќе го оживее вашиот декор со уникатно чувство. Нашиот сет за складирање на багажникот е прекрасно парче создадено од богато дрво од манго и е завршено со прекрасни метални брави за средновековен гроздобер изглед. Рачно изработени до совршенство, овие додатоци покажуваат еден-на-еден вид изглед со своите природни јазли од дрво, духови од црви и зачудувачка потресена завршница. Нудејќи доволно простор за најразлични предмети за домаќинството, овој сет на багажникот ви овозможува да ги ставите облеките, списанијата или ќебињата со процвета. Било какви природни варијации не се недостатоци на производот, туку ќе обезбедат дека вашата набавка е навистина еден-на-еден вид производ. Манго дрво : Манго дрво има прекрасни златни кафеави со природни нијанси кои доаѓаат од спалинг, правејќи го секое парче по еден -Од-еден вид боја. Ова не само што ги покажува уникатните обрасци на тврдо дрво и се одвива добро на дамки, туку исто така нуди густа издржливост за да се спротивстави на абење и солза. Тоа додава на неговиот уникатен дизајн. Во комбинација со црви и дрвени јазли, секое багажникот е различно, што го прави ова парче посебно за вас. Просторот за простории : Овој сет на багажникот доаѓа со простор за складирање за сите ваши перници и ќебиња. Ова доаѓа со рачки на страните за лесен транспорт, како и метални брави за да се осигурате дека капакот е затворен. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Ова стебло е 21,00 ”W x 20,00” d x 24,00 ”H. herе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно додавање на ова шармантно стебло за складирање. Ова доаѓа како збир од два. Вклучува : две (2) мали стебла за складирање. Материјал : Манго дрво. Основен материјал : Фаукс дрво. Акцент материјал : железо. Материјал за каиш : кожа. Заврши : Природно. Акцент завршница : Црна. Завршување на каиш : Браун. Рачно изработени детали. Не е потребно собрание. Димензии : 20,00 инчи длабоко x 20,00 инчи широк x 24,00 инчи високи.

Им се допаѓа и на купувачите..