• Ново
Начин да се слави вештачки аранжман на цветниот цвет, разнобојно хидрангеа
zoom_in

Начин да се слави вештачки аранжман на цветниот цвет, разнобојно хидрангеа

DEN 575.68

Износ
check Во продавницата.

Rusty Hydrangea Мешан фенер начин за славење на Hydrangea Mix Flanter : црна метална фенер за очи што содржи сезонски аранжман за мешавина на хидранга. Одликувајќи се со прекрасни хидрангас, шарени лисја од есен, минијатурни тикви, пинекони и бобинки. 17,72 „Висока до 11.02“ широк. Координирајте со други украси за собирање на жетви.

Им се допаѓа и на купувачите..