• Ново
Џемпер за шема на жени, плетено отворен предниот кардиган
zoom_in

Џемпер за шема на жени, плетено отворен предниот кардиган

DEN 463.84

Износ
check Во продавницата.

Бела и црна проверка на шемата на џемперот Гингам, плетено отворено преден предниот дел од дастер кардиган, Longline Labe Fit Check Check Check Cardigan Cardigan јакна со столб може да биде одлична резервна копија како фрлање јакна за какви било прилики и големи разлики во темпоратурата . Womenените со долг ракав проверен џемпер-плетен јакна за џемпер. е лесен за натпревар со какви било дневни облеки. Оваа шема за проверка на Гингам може да се носи како секојдневно секојдневно фрлање преку јакна или канцеларија или училишен изглед. Основната комбинација на бои на тартан кариран кардиган дизајн ќе биде решение за дневни облеки за совпаѓање. Антистатичка ткаенина со висок квалитет : Ова е направено од 85% поли и 15% памук што ве одржува топло и дава меко чувство за цел ден.

Им се допаѓа и на купувачите..