• Ново
Омилена навивачка MLB Mossy даб прилагодлива капа, Бостон Ред Сокс
zoom_in

Омилена навивачка MLB Mossy даб прилагодлива капа, Бостон Ред Сокс

DEN 255.20

Износ
check Во продавницата.

Мосечен даб шема и одличен стил се соединуваат во вашиот официјално лиценциран MLB Boston Red Sox Mossy Oak прилагодливо капаче/капаче од омилената капа на вентилаторот од омилениот вентилатор. Омилениот вентилатор Моси, даб Фрост, капа, спортски квалитет, подигната графичка вез на црвениот сакс на предната панел, затворање на ленти за етикети на Велкро и трајна тешка ткаенина. Со дополнителни спротивставени очни капаци, ќе се согласите вашиот тимски дух никогаш не изгледаше толку добро! Една големина одговара на повеќето на возраст од пет и повеќе години. • Подигната графичка екипа на везови на предниот панел. • Графички тим за вез на рамен вез на страничен панел. • Име на тим за вез на вез на задниот дел. • Дизајн на дабови дабови. • Контрастни очни капаци, копче и визир на флип. • Затворање на каишот Велкро. • Материјал со памук. • Структурирана форма на МВП. • Една големина одговара на повеќето возраст од 5 и повеќе години.

Им се допаѓа и на купувачите..