• Ново
Езеро Керамички Плочки Мурал Кујна Бања Туш, 400713-М64
zoom_in

Езеро Керамички Плочки Мурал Кујна Бања Туш, 400713-М64

DEN 607.68

Износ
check Во продавницата.

Ние обичај го правиме секој мурал од керамички плочки едно по едно парче. Нашиот персонал посветува големо внимание на деталите и ќе работи со вас во дизајнирањето на вашиот совршен мурал од керамички плочки. Нашите мурални плочки се користат во кујнски задни прскања, тушеви во бањата, секој внатрешен ѕид или надворешно засенчено подрачје (без директно сонце, но сите временски услови стабилни). Контактирајте не со било какви прашања или да побарате понуда. БЕСПЛАТЕН превозот до нас адреси. ФРЕСКА НАСЛОВ : Езеро Керамички Плочки Фреска Кујна Заден Бања Туш 400713-М64. ГОЛЕМИНА НА МУРАЛОТ : 36 W x 24 H (24) 6x6 керамички плочки - сатенска завршница. ВООБИЧАЕНА УПОТРЕБА : Кујна Назад Поздравниот Плочка Бања Туш Плочка Акцент/Декор Било Затворен ЅИД ЦЕНИ : Керамички Ѕид Одделение Плочки 6 60 по квадратни стапки 4.25, 6х6, 8х8, 12х12 инчен плочки НА располагање Вашиот Мурал Може Да Биде Дизајниран Во Која било Големина Користејќи Ги Вашите Фотографии Или Нашите Контактирајте не За Понуда.

Им се допаѓа и на купувачите..