• Ново
3Ft DB Машки На Женски Сериски Кабел, Пакет
zoom_in

3Ft DB Машки На Женски Сериски Кабел, Пакет

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

3 FT DB9 Машки На Женски Сериски Кабел. Бренд Забелешка : -. Нашиот Бренд "ACCL" е познат По Квалитетните Производи По Најдобра цена, Нашата главна "USP" е да обезбедиме висококвалитетни производи за клиентите и да постигнеме задоволство на клиентите со широк спектар на нашиот производ и неверојатна понуда. . Ако барате висококвалитетни производи по разумна цена, не сте сигурни каде да ги набавите тогаш "АКЛ Гиганти" е вашиот одговор за сите ваши прашања. Можете да ја посетите нашата продавница за повеќе од нашите производи и најдобри понуди. www./ c/бренд/accl оваа ставка е од Нашиот Бренд "ACCL" ви нудиме 3ft DB9 Машки До Женски Сериски Кабел. Пакет од 10. Тежина 2,2 ФУНТИ.

Им се допаѓа и на купувачите..