• Ново
Сопирачка Спојката Педалата Затка Рампа 46505-СА5-За Вклопување-В
zoom_in

Сопирачка Спојката Педалата Затка Рампа 46505-СА5-За Вклопување-В

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

За Енергичност 1992-1994за-З 2011спецификација : за 1997-2003за 1986-2001за Легенда 1986-1995 за 2001-2011 за НСХ 1991-2005 за 2007-2011 за РЛ 1996-2011 за РСХ 2002-2006 за тл 1995-2011за тсх 2004-2009,2010 л4;2.4 л 2011 л4;2.4 лфор вигор 1992-1994 за здх 2010-2011 за спогодба 1976-2007 2008 л4;2.4 Л 2009 л4;2.4 л 2010 л4;2.4 л 2011 l4;2.4 lfor договор 2010-2011for-v 1997-2011for-z 2011for crx 1988-1991for 1973-2011for дел сол 1993-1997for елементи 2003-2011for fit 2007-2011for 2010-2011 FOR одисеја 1995-2009 2010 за Пилот 2003-2011 за прелудиум 1979-2001 за ридегелин 2006-2013 за с2000 2000-2009 БОЈА : бел материјал : пластика големина : околу 1,5 х 1,5 содржина на пакетот : 12 х сопирачка/педалата на СПОЈКАТА падонли ГОРЕНАВЕДЕНОТО Содржината на пакетот, другите производи не се вклучени.Забелешка : рефлексија На Светлината и различни дисплеи може бојата на предметот во малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Дел Број : 46505-СА5-000. Одговара За Вклопување-V Елементи Риџелин Одисеја . ЗА ЦРКС 1988-1991. За ТЛ 1995-2011. За Ридегелин 2006-2013.

Им се допаѓа и на купувачите..