• Ново
Беверли Хилс Поло Клуб девојки Училиште униформа на плетенка со здолниште со здолниште
zoom_in

Беверли Хилс Поло Клуб девојки Училиште униформа на плетенка со здолниште со здолниште

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Училишниот скокач на девојчињата на Беверли Хилс Поло Клуб е класичен главен дел за униформа гардероба на вашето дете. Се одликува со јака V-врат, висока половината, двојна странична тока и плети за полиран и класичен изглед. Страничен патент за лесно вклучување и исклучување и доаѓа во класичен каки и морнарица за да одговара на секоја облека. Униформите на Беверли Хилс Поло Клуб нудат широк избор на стилови (и за момчиња и за девојчиња) за сите ваши основни училишни потреби. Беверли Хилс Поло Клуб Девојки Училишни униформи, Скокак ткаена поли ткаенина. V-врат јака. Двојна странична тока. Плети со целосна должина. Страничен патент. Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..