• Ново
Уникатни поговори за женски шевронски печати долг ракав тркалезен врат плетен пулвер џемпер
zoom_in

Уникатни поговори за женски шевронски печати долг ракав тркалезен врат плетен пулвер џемпер

DEN 463.68

Износ
check Во продавницата.

Women'sенски шеврон принт со долг ракав, тркалезен врат, плетен пулвер, џемперица, обична опција за облекување викенд, оваа џемпер се одликува со шевронска шема. Направено од мек, лесен материјал има лабава вклопување со целосни ракави и манжетни со ребра. 95% полиестер и 5% спандекс. Џемпер на пуловер. Шеврон шема. Долги ракави. Боја на контраст. Ребрести манжетни. Тркалезен врат. Повод : Обичен, викенд, кафе, шопинг, собирање, училиште, дом, дневна облека, итн. Мерење (во инчи) Меѓународна големина - Градска граница - Ширина на рамото - - 37 3/4 24 1/2s - - 39 3/4 25 1/ 2m - 41 3/4 26 1/2 L 44 7/8 28xl 48 - 29 5/8.

Им се допаѓа и на купувачите..