• Ново
Мат панорамски постер единечна слика
zoom_in

Мат панорамски постер единечна слика

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Изберете ја вашата омилена снимка или слика од кој било друг незаборавен момент во вашиот живот и претворете го во постер. Фотографијата ќе се претвори во персонализиран постер за фотографии од 8x10. Можете да ги исечете, да ги прилагодите боите и да го намалите црвениот око од постерот додека седите во удобноста на вашата соба. Кога е подготвено, печатењето на постер за фотографии ќе биде внимателно валано во цевка за постери и ќе ви се испорача. 8x20 Персонализиран постер за шкафче Персонализирајте со една или повеќе фотографии. Земјиште, намалете ги црвените очи и прилагодете ги боите во вашиот постер - сите од вашиот компјутер. Големина точно за внатре во шкафче. Постер испорачан валани во цевка за постери. Мерки 8x20.

Им се допаѓа и на купувачите..