• Ново
Монограм на Дамаск Монограм, црно и злато
zoom_in

Монограм на Дамаск Монограм, црно и злато

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. IDG Damask Monogram Duvet Cover, Black and Gold : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во црно и злато за овој уметнички управуван дувет. Печатено во извонредни детали за ткаен дух, ова е моментална фокусна точка на секоја спална соба. Ткаенината е ткаена, а духот се печати и зашиени од полиестер за лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук мешавина. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Координирање на Shams на располагање. Скриено затворање на патент. Достапни големини : Близнак, кралица, крал. Машинско миење и суво.

Им се допаѓа и на купувачите..