• Ново
Начин да се прослави цевката Велигденска мрежа, Аква, 9 '
zoom_in

Начин да се прослави цевката Велигденска мрежа, Аква, 9 '

DEN 143.84

Износ
check Во продавницата.

Пробајте неколку забавни велигденски DIY со нашиот начин да ги прославиме цевките за Велигденска мрежа. Флексибилни, разноврсни и привлечни внимание, овие мрежни цевки се совршено занаетчиско снабдување за создавање празнични венци, персонализирање на изгледот на вашите велигденски корпи и многу повеќе. Тие се мека и забавна работа за работа, што ги прави одлични за вклучување во активности на пријателски пријателски услуги. Со девет стапки со должина за да работите со секој пакет и асортиман на светли бои за да изберете, ќе го имате токму она што ви треба за да направите некои од вашите најдобри композиции сè уште. Бидете сигурни да ги проверите сите корпи, додатоци и други занаетчиски материјали од нашиот начин да ја прославиме Велигденската колекција за да заштедите на сè што ви треба за да ги започнете вашите велигденски прослави. Станете креативни со вашите велигденски свечености и земете пакет од нашиот пат за да ја прославиме цевката Велигденска мрежа денес. Начин на славење на цевката Велигденска мрежа, Аква, 9 ' : додаток на Велигденски занает. Забавен и празничен начин за персонализирање на корпи за подароци и торби. Шарен додаток на велигденски DIY занаети. Достапно во најразлични светли и треперливи опции за боја. Секоја цевка мери 3 јарди во должина.

Им се допаѓа и на купувачите..