• Ново
Аква Жените Загреан Ребро Плете Резервоарот Врвот
zoom_in

Аква Жените Загреан Ребро Плете Резервоарот Врвот

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Аква бренд облека и додатоци нудат полиран, женски дизајниран изглед за секоја пригода за носење. АКВА прави извонреден, на трендовски предмети дизајнирани за вашата удобност и за целото семејство. Производител : Аква Големина Потекло : Американски Стил Тип : Резервоар Врвот Колекција : Аква Затворање : Материјал : 79% Вискоза/17% Полиестер/4% Спандекс Ткаенина Тип : Вискоза Шку : БХ5336770 Женски Резервоар Врвот. Хедерд. Ребро Плетена Кошула.

Им се допаѓа и на купувачите..