• Ново
Смешна индустрија Смешна елени и очила Портрет Графичка уметност Неискрена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Елизабет Тиндал
zoom_in

Смешна индустрија Смешна елени и очила Портрет Графичка уметност Неискрена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Елизабет

DEN 7196.00

Износ
check Во продавницата.

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : antler, елени, цицачи, животно, животински свет. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Елизабет Тиндал.

Им се допаѓа и на купувачите..