• Ново
Време и време женски кариган кардиган
zoom_in

Време и време женски кариган кардиган

DEN 510.24

Износ
check Во продавницата.

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Материјал : 70% акрилик/30% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : деколте на отворено. Затворање : стил на влечење; Дизајн на отворено. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетена ткаенина Hacci; Сеопфатна карирана шема. Openенски отворен фронт кардиган од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..