• Ново
Детски Плоштади - Страшни Панталони-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави
zoom_in

Детски Плоштади - Страшни Панталони-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 367.68

Износ
check Во продавницата.

Детски Плоштади - Страшни Панталони-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави-Авторски Права Виаком Интернешнл Ад. Сите Права Се Задржани. Никелодеон, Детски Плоштади И сите поврзани наслови, логоа и ликови се заштитни знаци На Viacom International Inc. Детски Плоштади создадени од Стивен Хиленбург. Цврсти бои-100% памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Сите други загреани бои-50% Памук 50% Полиестер. Класично Вклопување. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Им се допаѓа и на купувачите..