• Ново
Бринли Ко.
zoom_in

Бринли Ко.

DEN 480.00

Износ
check Во продавницата.

Совршен бута за ладно време за да го долови вашиот уникатно смел стил. Прошетајте самоуверено оваа сезона со ох-толку модерни и функционални Elbby Bootie од Brinley Co. Овој лагер, вегански кожен кожен бут, има акцент на смолки и удобност од 6 мм Tru ™ Footbed, што го прави совршен за ручек со Gals или трчање работи. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 7 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 6 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..