• Ново
Пролет Клипот Натоварени Брави Кревет Иглаrrcrib Бебе Деца Заврткиrstaneless Челик Заклучување Брави Натоварен Болт
zoom_in

Пролет Клипот Натоварени Брави Кревет Иглаrrcrib Бебе Деца Заврткиrstaneless Челик Заклучување Брави Натоварен Болт

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Опис. Овој производ е професионален и практичен пролетен болт, главно изработен од издржлив материјал од нерѓосувачки челик, со одлична текстура, без ' рѓа и долг работен век. Има разумна структура, вградена пружина за компресија, лесна за инсталирање и може да ја принуди бравата на вратата да се отвори. Тоа е одличен избор за додатоци за креветчето. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : Нерѓосувачки Челик. - Големина : Околу 6, 20х4, 50Х1, 70см/2, 44Х1, 77Х0, 67инч. - Изработен од нерѓосувачки челик, издржлив, мазен и практичен. - Структурата на дизајнот е разумна и може подобро да се фиксира со завртки, што е многу практично. - Ефикасно и флексибилно, дали може да се инсталира и користи добро? Тоа може ефикасно да ви помогне да заштедите време. - Задебелениот дизајн на панелот има подобар ефект против компресија и може да биде издржлив долго време. - Има широк спектар на употреба. Оваа едноставна и практична брава може да се користи за креветчиња, прекинувачи за кафези за гулаби, врати за складирање итн. Изработени од Нерѓосувачки челик, издржливи, мазни И практични Шипки За Прилагодување, Брава За Завртки За Пружини, Фитинзи за Прицврстување На Кревети За Бебиња, Брави За Пружини За Бебешки Кревети, Заклучување На Завртки За Мебел. Структурата на дизајнот е разумна и може подобро да се фиксира со завртки, што е многу практично. Ефикасно и флексибилно, дали може да се инсталира и користи добро? Тоа може ефикасно да ви помогне да заштедите време. Задебелениот дизајн на панелот има подобар ефект против компресија и може да биде издржлив долго време. Таа има широк спектар на употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..