• Ново
Monsters Inc Baby Boy Boy Cotton Sleeper
zoom_in

Monsters Inc Baby Boy Boy Cotton Sleeper

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Прекрасно! Овие 100% памучни пижами за новороденчиња од филмовите „Чудовишта“, „АД“ и „Чудовишта“ се одликуваат со класични омилени Мајк и Сули. Овие џеми се дизајнирани да бидат привлечни за да бидат во согласност со безбедносните регулативи. Вклучува маица и панталони. Маица : екипаж; детали за контрастно печатење; кратки ракави. Панталони : еластична половината; печатење на сите; опседнат полите. © Дизни/Пиксар, сите права се задржани. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..